VİZYONUMUZ

ERT Yapı Market; dünden bugüne, bugünden ise geleceğe ilerlemede aldığı en büyük kıstas; hayal kurmak ve ileri görüşlü kararlar alabilmektir. Hayallerimize ve hedeflerimize her gün bir adım daha yaklaşmak, bizler için gurur kaynağıdır.

HEDEFLERİMİZ

Rekabet olan bu sektörde, hizmetimiz ve güvenilirliğimizde tek olmak,
Dünya’ya yayılmak ve ihracatta önde gelen şirketlerden biri olmak,
Sektörde saygın ve adı duyulur firma olmak,
Zengin stoklarımızı ve müşteri memnuniyetini yüksek tutmak,
Her gün yeni bir ürün çıkan bu sektörde yenilikçi olmak ve trendleri takip etmek.

MİSYONUMUZ

Ülkemizi ticaret yönünden kalkındırmak,
İnşaat ve yapı market olarak ürünlerini toptan ve perakende satmak,
Müşterilerimize güvenilir, sağlam, yenilik sunan bir politika izleyip memnuniyet kazanmak.

ERT YAPI MARKET

BİR ASIRLIK TECRÜBE

Bir asırdan beri kuşaklar arası iletişimle büyüyen ERT Yapı Market; üçüncü kuşakla faaliyetine devam etmektedir. 1943 yılından beri ticaret yapan firmamız, 30 yıldır yapı market sektöründe hizmet vermektedir. Sektörel olarak üç kuşaktır uzmanlaştığımız seramik, granit, banyo dolapları gibi faaliyetlere yoğunlaştık. Tüm bu alanlarda sahip olduğumuz bilgi birikimiyle hem ülke insanına hem de ülke ekonomisinde değer üretmeyi amaçladık. Günümüzde ise iş ortaklarımız ve müşterilerimizin beğeni ve takdir dolu yorumlarını duydukça bu yönde doğru adımlar attığımızı görmekten büyük mutluluk duyuyoruz.

ERT Yapı Market olarak faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda yenilikçi bir yaklaşımı benimseyerek ilgili sektörde trendleri belirleyen, öncülük eden ve belki de en önemlisi, Türkiye’nin ilerlediği yolda gerçek anlamda katkı yapan bir kurum olma vizyonunu benimsedik. Bu yolda bizler için en büyük itici güç müşterilerimizin beklenti ve arzuları oldu. Onlara en iyisini sunmak amacıyla ilerlerken, iş ortaklarımız, bayilerimiz ve şirketimizde; her aşamada görev yapan çalışma arkadaşlarımızla birlikte hareket ettik. Yaptığımız her iş bizlere tarifi mümkün olmayan bir heyecan verdi ve inanıyoruz ki bu heyecan, başarıya açılan kapının en doğru anahtarı oldu. Bu başarı şirket çalışanlarımızın, iş ortaklarımızın, paydaşlarımızın. Kısacası hepimizin…

Ertuğrul Yılmaz - EVO Seramik Park A.Ş.

Ert Yapı Market Reklamı

Creavit Ert Yapı İşin Sırrı Creavit İş Ortakları